mytí oken

Nechte si profesionálně umýt okna

Nebaví Vás mytí oken? Nechte to na nás a našich zkušených pracovnících. Vaše okna umyjeme profesionálně a kvalitně. Ceny za umytí oken jsou velmi příznivé a nemusíte bát vysokých účtů.  Při úklidu využíváme moderních postupů a vždy dbáme na Vaši maximální spokojenost. Čistíme, jak běžně znečištěná okna, tak okna znečištěná například po stavebních, malířských nebo jiných činnostech.  Zajišťujeme mytí oken nejen v domácnostech, ale také hotelech, restauracích, kancelářích, průmyslových objektech aj. Vaše okna vždy budou umyta kvalitně a bez šmouh.

Nabízíme mytí oken všech druhů a typů – okna dřevěná, plastová i špaletová. Objednejte si mytí oken pro vaši společnost či domácnost. Stačí nás kontaktovat přes níže uvedený formulář nebo na e-mail.

Na vaše přání starší typy špaletových oken rozšroubujeme a umyjeme i zevnitř.  Umyté prosklení je bez šmouh, případně okna ještě doleštíme a provedeme kompletní kontrolu umyté plochy.

Mytí oken zahrnuje:

  • mytí prosklení
  • otření rámů od prachu
  • zbavení rámů nečistot a malby
  • omytí vnitřních i venkovních parapetů
  • zbavení žaluzií prachu (na přání) – vertikálních i horizontálních – u vertikálních žaluzií doporučujeme demontáž a oboustranné vyčištění mimo pracoviště. Čištění vertikálních žaluzií trvá cca týden – po ukončení čištění bude vše uvedeno do původního stavu.